Tipos Hraj zodpovedne

Registrácia cez SMS

Pre tipovanie číselných lotérií a/alebo kúpu žrebov cez SMS je potrebná jednorazová a bezplatná registrácia.

SMS registráciou vyjadruješ súhlas s podmienkami účasti v hazardnej hre, určenými príslušnými Hernými plánmi a Všeobecnými obchodnými podmienkami. Zároveň potvrdzuješ, že máš 18 a viac rokov a v budúcnosti neumožníš uzatvárať stávky týmto mobilom/SIM kartou osobám mladším ako 18 rokov.

Pre dokončenie registrácie pošli ANO na číslo 3333 alebo klikni na:


Herné plány a príslušné Všeobecné obchodné podmienky nájdeš na


Často kladené otázky o SMS registrácii

 1. Prečo sa musím zaregistrovať cez SMS?

  Podľa príslušného zákona táto registrácia cez SMS slúži na autorizáciu a potvrdenie spôsobilosti na hranie niektorých typov hazardných hier prevádzkovaných spoločnosťou TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s..

 2. Ako sa zaregistrujem cez SMS?

  Zaregistruješ sa jednoducho poslaním prázdnej SMS na číslo 3333 bez posielania akýchkoľvek dokladov a výhradne cez SMS za pár sekúnd.
  Ak si na registráciu vyzvaný po poslaní už tvojho SMS príkazu pre podanie tipu v číselnej lotérii alebo pre kúpu žrebu; postupuj jednoducho podľa inštrukcií v SMS.
  Poznámka: registruješ sa len 1 krát!

 3. Aké hry môžem hrať po registrácii cez SMS?

  Registrácia cez SMS sa vzťahuje na hranie vybraných číselných lotérií (napr. LOTO, EUROJACKPOT, a iné) a okamžitých lotérií cez SMS (teda všetkých SMS žrebov). Neplatí však pre online hry.

 4. Koľko stojí poslanie SMS pri registrácii?

  SMS v rámci registrácie bez podania stávky ako aj informačné SMS jednotlivých hier sú BEZPLATNÉ.
  SMS v rámci registrácie, ak je spojená s uzatvorením jednotlivej stávky a následne po registrácii SMS príkazy už pre uzatvorenie stávky/kúpu SMS žrebu od TIPOSu cez SMS (napr. EUROJACKPOT, LOTO či SMS žreb) sú spoplatnené v zmysle aktuálnych cenníkov.

 5. Aké moje osobné údaje sa pri registrácii spracovávajú?

  Počas procesu registrácie sa prostredníctvom tvojho mobilného operátora skontroluje splnenie podmienok pre hranie hazardných hier, najmä tvoj vek 18 a viac rokov.
  Inak sa spracováva len tvoje telefónne číslo a texty SMS, ktorými si sa registroval, to jest vyjadril / potvrdil, že máš vek viac ako 18 rokov + vedomosť a súhlas s podmienkami účasti v hazardnej hre a so všeobecnými obchodnými podmienkami Tiposu.
  Viac informácií o podmienkach spracúvania osobných údajov v rámci SMS registrácie ako aj o právach dotknutej osoby nájdeš na stránke https://dnistastia.tipos.sk/ochrana-sukromia

 6. Môžem sa zaregistrovať z tel. čísla zahraničného operátora?

  Zaregistrovať sa je výhradne možné len s tel. číslami slovenských mobilných operátorov, vrátane napr. FunFónu či TescoMobile.
  Ak máš teda SIM kartu od slovenského operátora, registrovať sa môžeš kdekoľvek a kedykoľvek, pokojne aj zo svojho gauča (služba je dostupná 24/7). V prípade siete zahraničného operátora (máš jeho SIM kartu) SMS nebude možné poslať, resp. nebudú akceptované.

 7. Čo ak mi nejde odoslať SMS na číslo 3333?

  Pokiaľ sa ti nepodarilo odoslať SMS v príslušnom tvare na 3333, je možné (platí pri registrácií, aj pri samotnom hraní cez SMS), že: nemáš dostatok kreditu na SIM karte alebo si vyčerpal svoj mesačný limit na platby cez SMS alebo máš obdobné služby u tvojho mobilného operátora z rôznych príčin zablokované.
  V takomto prípade kontaktuj Infolinku svojho mobilného operátora.

 8. Ako môžem zablokovať službu?

  Pre zablokovanie služby zašli bezplatnú SMS v tvare „STOP“ na číslo 3333.
  Po zaslaní tohto príkazu budú všetky služby, vrátane možnosti hrania cez SMS na tvoje telefónne číslo, v Tipose úplne zablokované.
  Pre opätovné odblokovanie je potrebné kontaktovať TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., info@tipos.sk, t.č.: 18177

Vitaj v úplne novom SMS casine so skvelými online hrami. Môžeš si ich zahrať len pre zábavu alebo aj o pekné výhry.